Havaktingit

You are here

Uqavirijaghat Naunaitkun

Uqaviriyaghat Naunaitkun

Minista: David Joanasie
Tukliq Minista: Louise Flaherty
Ikajuqti Tukliq Ministaukainatuk: Gideonie Joamie
Atlaniktauq ilitturipkaijutinik hivajaklutin:
Hivajaut: 867-975-5500
Kajumiktukun: 867-975-5504

Ikajuktauriami aittuutikun tunijauhimajununlu uktuutiinnun:
Akiittuq: 1-866-934-2035

Pitquhiliqijit
Titiqiqivia 1000, Naunaitkutaa, 800
Iqaluit, Nunavut
X0A 0H0

Aulapkaijiit

Pitquhiliqutini Aulahijiit

Aulapkaiji Pitquhiliqutini
Alex Stubbing
Hivajaut: (867) 975-5524
Qaritaujakunl:AStubbing@gov.nu.ca

Ilitarijauhimaujunut Uqauhinut Hulijutinunlu Havakvik

Aulapkaiji Ilitarijauhimaujunut Uqauhinut
Stéphane Cloutier
Hivayaut: (867) 975-5507
Qaritaujakun: scloutier1@gov.nu.ca

Nunalaani Pinahuarutini Havakvik

Aulapkaijiluaq Iningnikharunun
Joanna Quassa
Hivajaut: (867) 934-2032
Qaritaujakun: jquassa@gov.nu.ca

Maligautini Hivuliurutighanilu Havakvik

Aulapkaiji Maligautini Hivuliurutighanilu
Gideonie Joamie
Hivajaut: (867) 975-5505
Qaritaujakun: gjoamie@gov.nu.ca 

Kiinaujaliqiijiit Titiqiqijiitlu Havakvik 

Aulapkaiji Kiinaujaliqijini Titiqiqijinilu
Regilee Adla
Hivajaut: (867) 975-5514
Qaritaujakun: radla@gov.nu.ca

Inuit Qaujimajatuqangit Havakvik

Aulapkaiji Inuit Qaujimajatuqangit
Shuvinai Mike
Hivajaut: (867) 975-5525
Qaritaujakun: smike@gov.nu.ca