Havaktingit

You are here

Uqavirijaghat Naunaitkun

Uqaviriyaghat Naunaitkun

Minista: Margaret Nakushuk
Tukliq Minista: Teresa Hughes
Ikajuqti Tukliq Ministaukainatuk: Gideonie Joamie
Atlaniktauq ilitturipkaijutinik hivajaklutin:
Hivajaut: 867-975-5500
Kajumiktukun: 867-975-5504

Ikajuktauriami aittuutikun tunijauhimajununlu uktuutiinnun:
Akiittuq: 1-866-934-2035

Pitquhiliqijit
Titiqiqivia 1000, Naunaitkutaa, 800
Iqaluit, Nunavut
X0A 0H0

Aulapkaijiit

Pitquhiliqutini Aulahijiit

Aulapkaiji Pitquhiliqutini

Alex Stubbing

Hivajaut: (867) 975-5524

Qaritaujakunl:AStubbing@gov.nu.ca

Ilitarijauhimaujunut Uqauhinut Hulijutinunlu Havakvik

Aulapkaiji Ilitarijauhimaujunut Uqauhinut

Stéphane Cloutier

Hivayaut: (867) 975-5507

Qaritaujakun: scloutier1@gov.nu.ca

Nunalaani Pinahuarutini Havakvik

Aulapkaijiluaq Iningnikharunun

Audrey Qammaniq

Hivajaut: (867) 934-2032

Qaritaujakun: Aqammaniq1@gov.nu.ca

Maligautini Hivuliurutighanilu Havakvik

Aulapkaiji Maligautini Hivuliurutighanilu

Allen Kunuk

Hivajaut: (867) 975-5560

Qaritaujakun: Amkunuk@gov.nu.ca 

Kiinaujaliqiijiit Titiqiqijiitlu Havakvik 

Aulapkaiji Kiinaujaliqijini Titiqiqijinilu

Wendy Bens

Hivajaut: (867) 975-5514

Qaritaujakun: WBens@gov.nu.ca

Inuit Qaujimajatuqangit Havakvik

Aulapkaijiukainartut Inuit Qaujimajatuqangit

Gideonie Joamie

Hivajaut: (867) 975-5525

Qaritaujakun: gjoamie@gov.nu.ca

Numiktiriyit Havagviangit

Aulapkaiji Numiktiriyit Havagviangit

Daniel Cuerrier         

Hivajaut: (867) 975-5513

Qaritaujakun: dcuerrier@gov.nu.ca