Havaktingit

You are here

Tuhaumapkainikkut Uqaqatigivikhat

Hivuliqtiup Havakvia

Yasmina Pepa
Ataniq, Kavamaliqiyikkut
ypepa@gov.nu.ca
867-975-5059

 

Nunavut Kavamanga

Catriona Macleod
Aulapkaiyi – Tuhaqtitauyughanik
CMacleod@gov.nu.ca
867-975-6049

 

Nunalingni Kavamatkunillu  Pivikhaqautikkut

Hillary Casey
Tuhagakhaliriyi

hcasey@gov.nu.ca
867-975-5342

 

Pitquhiliqiyikkut

Leevede Atagoyuk
Atannguyaq, Tuhaqtitauyukhanik
latagoyuk@gov.nu.ca
867-975-5526

 

Pivalliayuliqiyikkut Ingilrayuliqiyitkullu

Matthew Illaszewicz
Atannguyaq, Tuhaqtitauyukhanik
millaszewicz@gov.nu.ca
867-975-7818

 

Ilinniaqtuliqiyikkut

Wende Halonen
Atannguyaq, Tuhaqtitauyukhanik

whalonenEDU2@gov.nu.ca
867-975-5667

 

Avatiliqiyikkut

Tyler Ross
Atannguyaullaktuq Tuhaqtitauyukhanik
tross1@gov.nu.ca
867-975-7720

 

Kavamaliqiyikkut

Seporah Medwig
​Tuhagakhaliriyi
smedwig@gov.nu.ca
867-975-6046
 

Lauren Solski
​Tuhagakhaliriyi
lsolski@gov.nu.ca
867-975-6004
 

Daucy Autut
​Tuhaqtitauyughanik Tutqikhaiyi
dautut@gov.nu.ca
867-975-6032

 

Jeanne Gagnon
Tuhaapkaiyi Uqauhikkullu Tuhaqtitauyughanik Tutqikhaiyi 
jgagnon@gov.nu.ca
867-975-6048

 

Qatan’ngutiliqiyitkut

Andres Ibanez
Tuhaqtitauyughanik Ayungittuq
aibanez@gov.nu.ca
867-975-7821

 

Kiinauyaliqiyikkut

Elyse Kay
Atannguyaq, Tuhaqtitauyukhanik, Havakvikmi Atugakhanik, Kiinauyaliqinikkut
emckenzie@gov.nu.ca
867-975-6818

 

Aanniaqtailinikkut

 

Ron Wassink
​Atannguyaullaktuq Tuhaqtitauyukhanik
Tuhaqtitauyughanik Ayungittuq
rwassink@gov.nu.ca
867-975-5710

 

Audrey Lemieux
Tuhagakhaliriyi Inuuhilirnirmut Niuvigakhanullu Ihivriuqhiyi
alemieux@gov.nu.ca
867-975-5949

 

Maligaliqiyikkut

Barbara Ann Tierney
Tuhaqtitauyukhanik /Atugakhanik
btierney@gov.nu.ca   
867-975-6181

 

Pivigiyauyut/Kavamatuqatkut Timiqutiit

Nunavutmi Ilihagiakpaalivik

Jamie Bell
Tuhaumaqattautilitiyi
Jamie.bell@arcticcollege.ca
867-857-8625

 

Qulliq Alruyaqtutuqtunik Ikumatjutiit

Stephanie Maragna 
Havakvikmi Tuhaqtitauyukhanik Atannguyaq
smaragna@npc.nu.ca   
(867) 979-7534

 

Nunavumi Igluliqiyiiryuat

Nora Golubevaite
Atugakhanik Havakti
867-975-7200  x 7246

 

I Am: 
the media
Havakvik: